Partnerzy   

Piątek 22.06.2018

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: szkola.lebno@wp.pl
 • (58) 676-18-04

  Fax (58) 676-18-04

liczba odwiedzin: 178075

Motto naszej szkoły:

       

 Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; 
      nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

                                  św. Jan Paweł II

Aktualności

 • I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH - Obrazek 1            Dnia 15 czerwca 2018 r. w Lini odbyły się I Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. 10 – osobowa drużyna, do której należą nasze uczennice: Dominika Bojka, Agnieszka Brzozowska, Olimpia Bulczak, Karolina Kiedrowska, Ania Kosznicka oraz Dominika Miotk zajęły:

  • I miejsce w Sztafecie Pożarniczej w grupie dziewcząt od 10 -16 lat;

  • I miejsce – Musztra

  • w klasyfikacji ogólnej II miejsce.

  Drużyna ćwiczyła pod bacznym okiem druhów OSP Łebno.

 •                            Mecz nauczyciele kontra uczniowie - Obrazek 1

 •                       DZIEŃ KIBICA W NASZEJ SZKOLE !!! - Obrazek 1

 •  Bezpieczne wakacje - Obrazek 1Badania wykazują ,że największym zagrożeniem dla naszych dzieci są:

  wypadki komunikacyjne

  utonięcia

  dlatego warto zajrzeć na podane niżej strony internetowe:

  https://mswia.gov.pl/download/1/11816/BezpiecznaWoda.pdf

  http://www.zyjbezpiecznie.policja.pl/zb/dzieci-i-mlodziez/65848,Bezpiecznie-nad-woda.html

  https://116111.pl/napisz

                                                                                                                           pedagog Bożena Witczak

 • UCZYMY KODOWANIA - Obrazek 1           W styczniu 2018 r. nasza szkoła przystąpiła do projektu „Zaprogramuj przyszłość” realizowanego przy współpracy Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania i Fundacji Orange. Wychowawcy klasy I – III: p. Anna Waldowska, p. Sylwia Sokół, p. Beata Łaga brały udział w szkoleniu, następnie razem ze swoimi uczniami prowadziły zajęcia mające na celu naukę podstaw programowania oraz rozwijanie umiejętności cyfrowych w praktyce. Dzięki przystąpieniu do projektu szkoła otrzymała nowoczesny zestaw edukacyjny, który zawiera zestaw mechatroniczny, roboty Dash i Dot oraz matę do kodowania. Prowadzone zajęcia były bardzo atrakcyjne, uczniowie chętnie brali w nich udział. Wykorzystano na nich matę podłogową z obrazkami, kolorowe kubki plastikowe, gry komputerowe, różnorodne karty pracy. Zajęcia stacjonarne prowadzone były „pod okiem” trenera on-line.

 •             POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ALOJZEGO NAGLA - Obrazek 1Dnia 13 czerwca 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Kielnie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Alojzego Nagla. Celem konkursu było m.in. popularyzacja twórczości poety, a także kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich. Swoje umiejętności zaprezentowały Katarzyna Grubba oraz Wiktoria Kiedrowska z klasy IV. Obie uczennice w swojej kategorii zdobyły wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                         POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ALOJZEGO NAGLA - Obrazek 2

 • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PIEPKI - Obrazek 1Dnia 8 czerwca 2018 r. w Bibliotece Publicznej im. Jana Piepki w Łebnie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Piepki. 

  • I kategoria - klasy I - III 

            II miejsce Justyna Grubba

  • II kategoria - klasy IV - VI

            I miejsce - Nikodem Bladowski 

            Wyróżnienie - Wiktoria Cymann

  • III kategoria - klasy VII

            II miejsce - Dominika Bojka

            Wyróżnienie - Olimpia Bulczak

 •              Dzień Rodziny w Szkole i Przedszkolu - Obrazek 1 29 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. Było to święto, w którym udział wzięły zarówno dzieci jak i rodzice. Tego dnia rodziny mogły spędzić razem czas, poświęcić sobie dużo uwagi i po prostu dobrze się bawić. Już od ósmej rano, w szkole miały miejsce różne ciekawe wydarzenia. Na początek odbył się pokaz tańca w wykonaniu wszystkich klas. Była to niespodzianka dla rodziców z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca. Następnie rodziców podzielono na grupy, które miały za zadanie przygotować poczęstunek dla wszystkich uczestników festynu. W tym samym czasie dzieci mogły korzystać z różnego rodzaju atrakcji, takich jak przejażdżki bryczką, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, skoki na eurobungee oraz gra w szachy na ogromnej planszy, po której same mogły się przemieszczać aby przenosić figury. Dzieci miały możliwość korzystania z pomocy zakupionych w ramach projektu 3.2.1 Start!

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: szkola.lebno@wp.pl
 • (58) 676-18-04

  Fax (58) 676-18-04

Galeria zdjęć