Partnerzy   

Środa 24.07.2024

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: sekretariat@szkolalebno.pl
 • (58) 676-18-04

liczba odwiedzin: 645859

Motto naszej szkoły:

       

 Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; 
      nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

                                  św. Jan Paweł II

Aktualności

 • Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

  W piątkowy poranek 21 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się, aby podziękować za mijający rok szkolny 2023/2024.

  Pan dyrektor w asyście poszczególnych wychowawców klas wręczył nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Tegorocznym absolwentom zostały wręczone dyplomy oraz pamiątkowe książki.

  Dyrektor szkoły, Pan Łukasz Kwidziński zakończył trzynastoletni okres pełnienia swojej funkcji. Od uczniów usłyszał następujące słowa podziękowania:

  "Drogi Panie Dyrektorze,

 • W środę 19 czerwca klasa ósma pod opieką wychowawczyni udała się na Paintball Ranczo do Częstkowa.

  Po oficjalnym pożegnaniu wszystkich pracowników, koleżanek i kolegów ze szkoły przyszedł czas na zabawę. Tegoroczni absolwenci postanowili spędzić aktywnie ostatnie godziny z klasą z "podstawówki". Ubrani w mundury i maski ochronne przystąpili do gry. Wcześniej Pan Andrzej przedstawił regulamin i zasady bezpieczeństwa.
  Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po zaciętej rywalizacji wszyscy zmęczeni, ale z szerokimi uśmiechami na twarzach zasiedli do poczęstunku. Były kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i pyszne ciasto przygotowane przez mamy. Młodzież jednogłośnie oświadczyła, że paintball był wspaniałą alternatywą dla dyskoteki na zakończenie szkoły podstawowej.

 • W środę 19 czerwca 2024 roku klasa ósma świętowała zakończenie edukacji w szkle podstawowej. Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru klasie siódmej. Potem były wspomnienia, podziękowania i chwile wzruszenia. Po części oficjalnej absolwenci zaprezentowali swoje umiejętności teatralno - wokalne.

 • Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1- 8. Każda klasa ma swoją kategorię. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów. Znane są wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon.

  Laureaci:

  Matematyka klasa 1

  Tymoteusz Roda - 6 miejsce

  Tymon Stenka - 9 miejsce

  Matematyka klasa 3

  Alan Kamer - 5 miejsce

  Eliza Waldowska - 5 miejsce

  Grzegorz Lisius - 6 miejsce

  Kamil Bojanowski - 7 miejsce

  Zuzanna Bojke - 8 miejsce

  Magdalena Szweda - 10 miejsce

  Gratulujemy!

 • W dniu 18.06.2024 r. uczniowie i nauczyciele SP Łebno uczestniczyli w Międzynarodowej Akcji ,,Czytanie na Polanie". Dzieci przyniosły swoje ulubione książki i w blasku słońca oraz na piknikowych kocach czytali wspaniałe opowieści, opowiastki, opowiadania. Czytali zarówno w języku polskim, jak i kaszubskim. Na koniec akcji zrobiliśmy klasowe zdjęcia z książkami. Był to wspaniały relaks dla duszy i ciała na świeżym powietrzu. Polecamy #czytanienapolanie .

 • W poniedziałek 17 czerwca odbył się apel z okazji zakończenia I etapu edukacji. Liski przedstawiły krótki program artystyczny. Klasa trzecia pięknie się zaprezentowała. Był taniec, wierszyki i piosenki. Uczniowie podziękowali rodzicom i nauczycielom wręczając słodkie kwiatuszki. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez Dyrektora szkoły pamiątkowych dyplomów. Każdy trzecioklasista otrzymał niezbędnik czwartoklasisty oraz album – prezent od rodziców. Na koniec koledzy i koleżanki z drugiej klasy pożegnały Liski wierszykiem i małym upominkiem. Po uroczystości był ostatni wspólny poczęstunek. Było miło, wesoło i sympatycznie.

 • WIELKI MARATON CZYTELNICZY - PODSUMOWANIE

  Tegoroczna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023/24 - Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dobiegła końca. Wzięło w nim udział 8364 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z 11 województw: Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego, Małopolskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Pomorskiego, Śląskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego.

  Komisja konkursowa Wielkiego Maratonu Czytelniczego w składzie: Agata Markiewicz-Babło, Ewa Niechwiedowicz, Małgorzata Niechwiedowicz po weryfikacji wybranych arkuszy testowych przesłanych przez poszczególne placówki przyznała XII edycji WMC SPOTKACIE NOWYCH PRZYJACIÓŁ 122 tytuły laureata, 110 tytułów finalisty oraz 149 wyróżnień.

 • 5 czerwca Liski udały się na wycieczkę do zaczarowanego miejsca:) do Czarogrodu. Dzień pełen wrażeń, zabawy i radości. Mnóstwo atrakcji, relaksu i odpoczynku. Świat zwierząt, zieleni i baśni. Czego chcieć więcej. Zmęczone, ale zadowolone Liski wróciły do domu.

  Serdecznie pozdrawiamy p. Grażynę naszego Gościa:)

  Rodzicom dziękujemy za zorganizowanie wycieczki!

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
  ul. Szkolna 1
  Łebno
  pomorskie
  84-217 Szemud
  e-mail: sekretariat@szkolalebno.pl
 • (58) 676-18-04

Galeria zdjęć