Program SKS

Program SKS w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebnie

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Program „Szkolny Klub Sportowy” jest działaniem systemowym skierowanym do uczniów szkół dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

W naszej szkole prowadzone są zajęcia 2 razy w tygodniu po jednej godzinie z tańca i piłki nożnej.

Zajęcia z tańców odbywają się w każdy poniedziałek i piątek od godziny 12.50, natomiast zajęcia z piłki nożnej odbywają się w każdy poniedziałek i piątek od godziny 7.15.